zmień język:
mapa serwisu kontakt
 
strona główna / porady prawne / zaloguj | rejestracja 29 maja 2017
 
 
 

 
2011-09-24
Zapraszamy na nasze prelekcje w ramach Targów Mieszkań w Gdańsku!

 


 
2011-09-12
Materiały pomocnicze do prelekcji "Pułapki w umowach z deweloperami" (prezentacja PowerPoint)

 
 
 

Porady prawne

Aby zadać Szybkie Pytanie kliknij "Zadaj pytanie".


lub skorzystaj ze swojego konta


Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, możesz je szybko założyć.Witamy w radca24.pl - całodobowym serwisie umożliwiającym uzyskanie szybkiej i kompetentnej porady prawnej!
Serwis dedykowany jest osobom potrzebującym profesjonalnej i wyczerpującej porady prawnika w krótkim czasie, o dowolnej porze dnia, bez konieczności wizyty w kancelarii prawniczej. Jest to serwis dla osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek, ale i dla osób fizycznych, potrzebujących pomocy prawnej w bieżących sprawach życia codziennego.
Porad udzielają radcy prawni i prawnicy - specjaliści w różnych dziedzinach prawa, znakomici praktycy. Poza poradami, eksperci serwisu radca24.pl dopomogą w sporządzeniu pism, umów i uchwał, zaopiniują projekty takich aktów, a także będą reprezentować Państwa przed sądami, organami administracyjnymi, skarbowymi czy komornikami.
Serwis radca24.pl jest prowadzony wespół z Kancelarią Prawniczą AMADEUS.
Dodatkowym atutem serwisu jest anonimowość naszych klientów*.
Zapytania przyjmowane są przez całą dobę, a czas udzielenia odpowiedzi nie przekracza 24 godzin. Szczegółowe zasady działania serwisu radca24.pl zawarte są w regulaminie.
Obsługa prawna w serwisie radca24.pl może być prowadzona w językach: polskim, angielskim, niemieckim i czeskim.
Chociaż nie jest to wymagane, zachęcamy Państwa do bezpłatnej rejestracji w serwisie radca24.pl. Umożliwia to skrócenie procesu płatności. Zarejestrowanym Klientom proponujemy stałe rabaty, a także indywidualnie proponowane promocje.

Dziękujemy za odwiedzenie serwisu radca24.pl i zapraszamy do współpracy!

* przy płatności przelewem lub szybkim przelewem, wystarczy podać jedynie adres mailowy, na który ma być przesłana odpowiedź. Dane dotyczące wpłacającego przy szybkim przelewie podawane są wyłącznie w centrum obsługi płatności platnosci.pl. Centrum płatności nie udostępnia tych danych żadnemu podmiotowi, w tym serwisowi radca24.pl
 
strona główna / porady prawne / design&coding by Tunker